3 maja 2017

Dołącz do grona podkasterów!

Koszt szkolenia to 300 150 zł 170 zł 200 zł (cena rośnie co kilka dni, osiągając docelowo 300 zł).

W cenie – roczny dostęp do kursu wraz z wszystkimi aktualizacjami, które zostaną do tego momentu dodane, dostęp do forum dla uczestników kursu oraz dostęp do wszystkich materiałów dodatkowych, które w ciągu roku zostaną przygotowane w ramach pomocy dla uczestników kursu.

Za szkolenie możesz zapłacić kartą kredytową lub debetową (UWAGA – nie jest konieczne posiadania konta PayPal!). Jeśli nie posiadasz możliwości zapłacenia kartą, możliwa jest płatność przelewem – proszę o kontakt pod adres lukasz@podkasterzy.pl w celu uzgodnienia szczegółów.

Wymagania techniczne

Do wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy dowolny komputer, który bez problemu odtwarza materiały wideo z Vimeo czy YouTube. W celu pełnego skorzystania z możliwości dawanych przez kurs, przydadzą się dodatkowo:

  • program do edycji dźwięku: większość działań zostanie pokazana na przykładzie Adobe Audition (dostępna 7-dniowa bezpłatna wersja próbna), pokażę również podstawy obróbki przy pomocy Garageband, Hindenburg Journalist oraz Audacity;
  • mikrofon: niektóre podkasty nagrywane są za pomocą mikrofonu wbudowanego w telefon nowej generacji, jednak zalecam zewnętrzne urządzenie. Wyborowi mikrofonu jest poświęcone jedno z pierwszych nagrań kursu;
  • słuchawki: wystarczą słuchawki douszne – byle dobrej jakości;
  • serwer: podczas kursu pokażę, jak skorzystać z darmowych lub tanich opcji hostingowych, nauczę zarówno korzystania z popularnych serwisów podkastowych, jak i pokażę, w jaki sposób zainstalować i skonfigurować WordPressa, by łatwo było w nim publikować swoje podkasty.

Możliwość odstąpienia od umowy – językiem prawniczym
1. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Konsument ma możliwość odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Konsumentowi w przypadku świadczenia usług szkoleniowych rozpoczętych, za zgodą Konsumenta udzieloną, przed upływem 14 dniowego terminu do jego odstąpienia.

3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone w dowolny sposób, w szczególności wysłane pocztą elektroniczną na adres lukasz@podkasterzy.pl.

Możliwość odstąpienia od umowy – językiem ludzkim
Przez 14 dni po dokonaniu płatności masz możliwość zrezygnowania ze szkolenia – pod warunkiem, że nie zostało ono przez Ciebie rozpoczęte (czyli w hipotetycznym przypadku, gdy zapłaciłaś, a potem nawet się nie zalogowałaś do systemu).